Vstup pro redaktory dnes je 27.2.2021
v Kotvině vychází slunce v 6:55 a zapadá v 17:46 h
Rubriky
-Titulní stránka
-FK Dynamit Kotvina
-Fotogalerie
-Kotvinský kurýr
-Příběhy, úvahy a povídky

Aktuální články
- Taneční zábava u Marešů
- Dětský den a sraz starousedlíků z koutů republiky
- Zápas Dynamitu Kotvina vs. Sokol Místo B
- Zahájení nebo ukončení sezóny?
- Zápasy Dynamitu Kotvina jaro 2007

Nejčtenější články
- Další ročník kopané 2005-2006
- Dvě vítězství Dynamitu Kotvina za sebou
- Příroda Doupova je úchvatná
- Další mužstvo se odhlásilo
- Noční běsnění divokých prasat

Krátké zprávy
Hostujeme na serveru gigaserver.cz
Články autora:
Hledej:

 Ignorovat velikost písmen
Dnes má svátek:
Redakce přeje všechno nejlepší

Stálé boje s rozhodčími

Věc: Stížnost na rozhodčího

Dne 22.5.2005 sehrává náš tým Dynamit Kotvina zápas s mužstvem Libědice a to od 14.00 hodin.na Libědickém hřišti .Nástupem fotbalového rozhodčího p. Formánek vidím v něm již chybu ze zápasu, kdy vyloučil našeho hráče za urážku (nadávku) ,která nepatřila rozhodčímu ,ale faulujícímu hráči. Tímto zápas jednoznačně ovlivnil, kdy jsme dosti silnému celku odolávali díky dobrým snahám brankáře a kolektivní hry .Tento samý rozhodčí nastupuje i dne 22.5.2005 a za stavu 0:0 odpískává proti Kotvině další penaltu a to jednoznačně za simulaci domácího hráče z Libědic .Naštěstí pro nás ji domácí neproměnili.Toto ale není konec, kdy ve druhé polovině jednoznačně již soupeře přehráváme a celou dobu vedeme již ke konci zápasu 1:2,odpískává již zmiňovaný rozhodčí další penaltu a to ½ minuty před koncem zápasu.Tentokrát se ale domácí již trefují a srovnávají výsledek na 2:2.A to vše za přítomnosti delegáta z OFS v Chomutově .Nevím co tam rozhodčí viděl, když se nic nestalo a nikdo neupadl a všichni koukají, co se děje i pomezní můj kamarád z Libědic Jiří Tomeš se tomuto rozhodnutí divil a nevěřícně kroutil hlavou to samé jako já.
Chtěl bych dodat jestli je toto vše odplata za stížnosti ,které vůči okresu jsme již měli za dopsání 4 hráče na střídání při domácím utkání s Výsluním které jsme vyhráli a rázem vše bylo kontumováno a komise rozhodčích se s nikým o tomto ani nebaví a přitom hosté z Výsluní říkali vše proběhlo dle pravidel. Nikdo z okresu nebyl schopen se ani zmínit a omluvit, co se přihodilo, nebýt novin ,tak ani nevíme, že se to vrátilo zpět v naše vydřené vítězství.
Udělejte prosím Vás na tom okrese trochu nějaké školení a takovéto rozhodčí ,ať se učí pískat v dorostu nebo žáky.Vždyť tam dělají jen ostudu takovým dobrým rozhodčím jako je třeba pan Němeček,Čokáš a jiní ,kteří si umějí sjednat pořádek a disciplinu.Hrajeme tuto soutěž již 5 rokem pro zábavu a pro to, že si chceme trochu zasportovat.
Celému týmu Dynamitu Kotvina děkuji a věřím a vidím neustálé zlepšování .Na poslední místo to ale určitě není díky jednotlivcům, kteří se o toto z nějakých pokusů snaží.Nevím o co jde a je to nějaké zarážející. Možná i změna ve vedení na okrese by asi nebyla marná.Ale asi jsou všichni spokojeni a všem to vyhovuje. Nevím, proč ,ale od doby ,kdy jsme si stěžovali oprávněně jezdí na naše zápasy ještě jeden delegát připadá mi to jako by jsme něco provedli mi a musíme za to vše pykat.Když nevím za co?

To vše zapisuje trenér týmu Miroslav Šiman
Dne 23.5.2005

Publikováno 23.05.2005 v rubrice FK Dynamit Kotvina.
Diskuze : 2 příspěvky
Autor : Miroslav Šiman alias Šimi

Náhled pro tisk

Vzkazy

Jméno:
Text:
100 + 91 =