Vstup pro redaktory dnes je 16.10.2021
v Kotvině vychází slunce v 7:32 a zapadá v 18:13 h
Rubriky
-Titulní stránka
-FK Dynamit Kotvina
-Fotogalerie
-Kotvinský kurýr
-Příběhy, úvahy a povídky

Aktuální články
- Taneční zábava u Marešů
- Dětský den a sraz starousedlíků z koutů republiky
- Zápas Dynamitu Kotvina vs. Sokol Místo B
- Zahájení nebo ukončení sezóny?
- Zápasy Dynamitu Kotvina jaro 2007

Nejčtenější články
- Další ročník kopané 2005-2006
- Dvě vítězství Dynamitu Kotvina za sebou
- Příroda Doupova je úchvatná
- Další mužstvo se odhlásilo
- Noční běsnění divokých prasat

Krátké zprávy
Hostujeme na serveru gigaserver.cz
Články autora:
Hledej:

 Ignorovat velikost písmen
Dnes má svátek:
Redakce přeje všechno nejlepší

Další ročník kopané 2005-2006


Zahájení FK Dynamit KOTVINA

Chtěl bych touto cestou poděkovat obecnímu úřadu v Okounově, které zajistilo nemalou finanční částku na opravu našich kabin již chátrajícího zdiva a podlah. V červencových a srpnových dnech probíhají rozsáhlé opravy vnitřních omítek v celé budově.Ještě v září se budou dodělávat poslední místnosti pro hosty. Také proto prosím hostující týmy o strpení a musí zatím vydržet vedle, kde bude dynamitovská poradna, než se vše dokončí. Dokonce přibyly kabiny pro střídání hráčů. Také se muselo hřiště oplotit což již částečně brigádnické hodiny nasvědčují, že se toto také udělalo a ještě se bude pokračovat. O dobře připravený trávník o který se stará Miroslav Rejna, Josef Dvořák starší a Josef Dvořák mladší.
Poděkování patří též obětavým hráčům kteří pomáhají při brigádnické činnosti a to zejména Jakub Tonar, Petr Nestler (oba z Kadaně), Petr Ječmínek, Radek Dvořák, Josef Dvořák, Milan Knap samozřejmě pomáhali i jiní, ale těchto 6 nejvíce. Doufám, že příště přijdou další a vše se dokončí.

1.)První zápas s Kláštereckou Jesení byl odložen na základě domluvy obou týmů.

2.)Druhý zápas odjíždíme do Kovářské tento se odehrává 20.8.05. První polovinu se statečně všichni za velmi deštivého počasí a také přerušení asi 10minut rozhodčím p. Němečkem a první polovina končí remizou 0:0.Ve druhé polovině nestačí nástup Kovářské a dostáváme 5gólů. Tím také je hned vidět, jak se kdo, na zápasy připravoval. Celé mužstvo se nedokázalo ubránit i když ještě brankář Dynamitu chytá a vyráží vymyšlenou penaltu a rozhodčí místo pokárání hráče ji odpískává. Konečný výsledek (0:0) 5:0.

3.)Třetí zápas probíhá dne 27.8.05 na dobře připravený trávník přijíždí Horní Ves. Také tento zápas končí v polovině 0:0, a ve druhé jediná střela hostů, kdy hráč jako brankář podceňuje střelu a míč jím prolétl do sítě. Domácí se snažili o vyrovnání, kde jim mnoho vychytal brankář a také dvě tyče to, ale vše nepomohlo. Tak to také končí další prohrou (0:0) 0:1. Nelíbilo se mi chování hostujících hráčů, kdy na rozhodčího p. Karla Prchala dost neslušně pokřikovali křestním jménem a sprosté nadávky a rozhodčí si vše nechal líbit. A toho si všímají i diváci. Co to je za autoritu?

Publikováno 01.09.2005 v rubrice FK Dynamit Kotvina.
Diskuze : žádný příspěvek
Autor : Miroslav Šiman alias Šimi

Náhled pro tisk

Vzkazy

Jméno:
Text:
100 + 26 =