Redakce přeje všechno nejlepší

Zápasy Dynamitu Kotvina jaro 2007

FK Dynamit Kotvina - Sokol Mašťov
25.3.2007 od 13.30hodin
Utkání FK Dynamit Kotvina - Sokol Mašťov (0:0) 1:1, Domácí vedli od začátku druhého poločasu gólem p.Davida Paura.Hosté vyrovnali 2 minuty před koncem z rohu hlavou p.FROLO.Utkání řídil p.Draksel Petr před 20 diváky

FC Spořice B - FK Dynamit KOTVINA
Hosté z Dynamitu začli na velkém stadiónu ve Spořicích dosti opatrně.první gól přichází až ve 36.minutě.Domácí ještě zvyšují a to ve 40.minutě.Tak že první polovina pro Spořice 2:0,Ve druhé polovině jsou vidět akce i hostů ale neúspěšné.Inkasují další dva góly a utkání končí 4:0.Rozhodčí p.Zdeněk Kopta udělil jednu ŽK hostům a k řízení utkání nelze nic komentovat známka za 5.

FK Dynamit Kotvina - Jiskra Kovářská B
Již od první minuty vedla rychlým gólem Kotvina zásluhou p.M.Barantála,pak ve 20 minutě vyrovnal p.Papučík 1:1,domácí neproměnili penaltu kdy p.Selinger střílí nad bránu.ještě do poloviny zvyšují hosté na 1:2.Zvyšuje p.Valeč.ŽK domácí Selinger,Kokš a za hosty Kliment.Zápas řídil p.Němeček jediný nedostatek je, že si vše řídí podle sebe a nerespektuje své kolegy pomezní.Asistence p.Holuba a pomezního hostů.Z čeho také padl zvyšující gól Kovářské.Druhá polovina končí tímto výsledkem a již se nic nemění.Výsledek 1:2.
Utkání dosti nervózní a velice průbojné a rychlé.

Údlice B – FK Dynamit Kotvina

Domácí začali tento zápas zcela odlišným způsobem a hra tohoto mužstva odpovídala hře vyšší třídy či soutěže.
Pro první gól si doslova Údlický útočník došel ve 25minutě až na penaltu, kde sebou rychle upadl a rozhodčí již nic jiného odpískat nemohl.Před koncem prvního poločasu zvýšili na 2:0.Hezké akce byli též vidět i v posilách z Mikulovic za tým Dynamitu Kotvina.Druhý poločas opět domácí zvyšují na 3:0.Pak hosté z Dynamitu snížili důsledným sledováním míče v obraně na 3:1.Po této akci vyběhl další útočník z Dynamitu a byl faulem při střele sražen.Rozhodčímu nezbývalo nic než také odpískat penaltu a ještě udělil obránci z Údlic žlutou kartu.Penaltu došel kopnout brankář a proměnil.Snížil stav na 3:2.Ke konci zápasu domácí zvýšili
z rohového kopu a zakončují výsledek na 4:2.Zápas se mi velice líbil i když jsme prohráli bylo na co koukat a velice zajímavé akce.Rozhodčí p.Formánek Tomáš řídil zápas až na 1 výjimku bez námitek.

FK Dynamit Kotvina – Madohof Chomutov
Utkání velmi rozhádané ze strany Madohofu,takových urážek na rozhodčího bylo odměněno 3 žlutými kartami.Možná by bylo lepší i více.Rozhodčí p.Ihlavsič Viktor známkován 4 za menší drobnosti v rozhodování.
Poločas utkání (0:0),kdy odpískaná penalta pro domácí končí vedle levé tyče.Druhý poločas končí 1:0 pro domácí,kdy faul brankáře na útočníka p.Kokeše opět nařízená penalta, tentokrát už sám postižený proměnil.
Bylo vidět více šancí ,ale vždy končily mimo bránu.
Diváků asi 30.

Klášterecká Jeseň – FK Dynamit Kotvina

Dne 29.4.2007 sehrává Dynamit na hřišti v Rašovicích souboj s Kláštereckou Jesení.
Viděný posily ze zrušených Mikulovic udělaly pro Dynamit hodně.První branku střílí
Kokeš kdy na malém vápně nevěděl, jak na míč reagovat a kolenem již brankář Jeseně L.Jobb na míč nedosáhl.Domácí stačí ještě vyrovnat, ale druhá branka je už pro Dynamit vítězná. Konečný stav 1:2 Pro Dynamit.Rozhodoval p.Čokáš na známku 4.

FK Dynamit Kotvina - SK Libědice
6.5.2007 od 13.30hodin
FK Dynamit Kotvina - SK Libědice půle(1:0)konečný 2:0,
Rozhodoval Novotný Vladimír na známku za 5.
Góly dávali Mikšovič a Holub J. před asi 40 diváky.

FK Vrskmaň – FK Dynamit Kotvina
13.5.2007
Než se stačili hosté rozkoukat vedli domácí v 1.minutě,v 10 minutě a 35.minutě a to už bylo na opováženou 3:0 pak stačil snížit Dynamit p.Klimentem jeslemi brankáři a střelou  obránce z poloviny hřiště Petr Ječmínek.Stav v první polovině nebyl hrozný jak vypadal 3:2.Druhá polovina začala a Dynamit chtěl moc vyrovnat ale přišla gólovka od domácích na 4:2.Tak také končí stav, který se už do konce nezměnil.Rozhodoval Čokáš na známku 4.

FK Dynamit Kotvina – 1.SK Jirkov
20.5.2007
Zápas velmi pohledný na akce a šance obou mužstev.První dává gól za domácí p.Josef Holub, kdy po rohu nabíhá a hlavou míč usměrňuje do sítě.
Do konce první části Jirkov vyrovnává 1:1.Ve druhé části opět udeřili domácí a to akcí přihrávky p.Elicara už p.Kokeš zvyšuje na 2:1.Po té ke konci zápasu dochází ke kuriózní situaci, kdy  pomezní p.Šiman přehlíží ofsajdovou přihrávku.A to už rozhodčí p.Jetenský uznává a vyhraný zápas končí remízou 2:2.Všem divákům a hlavně hráčům se touto cestou omlouvám.

Publikováno 16.10.2007 v rubrice FK Dynamit Kotvina.