Ignorovat velikost písmen
Dnes má svátek:
Redakce přeje všechno nejlepší

Po debaklu v Mašťově přijíždí Horní Ves

Při odjezdu do Maštova jsou hráči informováni za případný gól finanční odměnou a to se bohužel nestalo ještě v první polovině by se dalo hrát, ale ve druhé to bylo ještě horší(0:3)0:12.Tak se nemuselo nic vyplácet. Akorát mě překvapili domácí celek, který při tak velké výhře místo, aby se radovali ,tak si ještě na nás stěžovali, nevim co si o nich máme myslet. Vlastně máme nové hráče a to se bohužel musí někde ukázat, to Mašťov asi nezná. Ale taky na něj dojde, neříkám hned, ale těšíme se u nás.

Na další zápas k nám dorazili z HORNÍ VSI a po vyrovnaném poločase ,kdy první branku střílí Milan Regec za domácí a hosté vždy dotáhli i druhý gól z kopu trestného se Kraus trefuje do sítě. A hosté opět srovnali. Do druhé poloviny odraženým gólem zvyšuje Horní Ves a pak jsem nevěřil jaká penalta se dá pískat, kdy dva obránci vlastně vytlačují útočníka ven z vápna, který padá a tímto se pan Gabriel rozhodčí asi chtěl pomoci a odpískává penaltu takto už zápas končí to proto že je vidět i jakýsi spěch a o 7 minut končí dřive asi ještě nějaká akce.

Tento zápas se mi velice líbil až na ten konec a kluci byli za snahu pochváleni. Konečný výsledek (2:2)2:4.

Publikováno 08.09.2004 v rubrice FK Dynamit Kotvina.