Dnes má svátek:
Redakce přeje všechno nejlepší

Dynamit Kotvina vs. Vrskmaň - poslední zápas podzimu 2010

Kotvina VS Vrskman
Dne 14.11. ve 13:30 se uskutečnil fotbalovej zápas mezi tými Dynamit Kotvina vs Vrskman. Podle výsledků byl favoryt jasný a tím byl hostující tým. Obzvlášt když byl zraněnej hráč Kotviny Vítek Kraclík kterej fandil ze střídačky:) ale k zápasu Od začátku se hrál krásnej zápas nebylo poznat kdo je favorit protože Kotvina hrála velice dobře měla mnoho šancí jenže je nedokázala proměnit. Ve 20 minutě padl první gol a to bohužel do sítě domácího týmu (Kotvina) stav utkání 0:1 Chvilkama byla Vrskman na koni a tlačila domácí tým jen díky dobrému brankáří byl stav pouze 0:1. v 30 minutě bylo srovnáno díky Ondrovi Hrncířovi krásně prošel obranou a zavěsil nekompromisněstav utkání 1:1. a necelí 2 min měl na noze Ondra Hrcíř 2 gol jen bohužel hostující hráč odkopl míč s brankové čáry.Avšak Ondru to nemusel mrzet protože vzápětí skéroval po 2 a stav utkání byl 2:1. Vedení Kotvinským nevydrželo dlouho protože následující akcí vyrovnal hostující tým.Ke konci zápasu došlo docela ke kuriozníí situaci kdy sice tým Kotviny skoroval ale Manys dal gol rukou rozhočí si toho nevšiml ale Manys sice sportovně se přiznal ale to stálo Kotvinu zdřejmě výhru.
2poločas
Ve druhym poločase se čekalo na chybu jednoho týmu hrál se vyrovnaný poločas.Však se domácí tým dočkal 3 golu krásnou nahrávkou se prezentoval Tomáš Šimoníček našel přesně Ondru Hrncíře a ten zakončil a dokonal svůj Hattrick a náhle měl zápas vedoucí tým stav utkání 3:2. Hráči hostujícího týmu stráceli nerva a začali faulovat.Vrskman tlačila tlačila ale :) dobrej výkon brankáře držel naděje Kotviny na výhru: Avšak se brankář snažil jak nejvíc mohl výhru neudžel hostující hráč prošel obranou a skoroval stav utkání 3:3. Do konce zápasu se stav nezměnil.Spokojenější byly určitě hráči domácího týmu Kotviny který uhráli velice dobrou remízu a zaslouženě si odnesli bod za remízu 3:3. Těšíme se co Dynamit ukáže na jaře čekáje ale ovšem velice dobrej tým kterej usiluje o postup do přeboru a to Strupčice . Kotvina se bude moct na jarní část spolehnout na Romana Pražáka kterej určitě v útoku velice chybí a doufejme že se Kotvina vyškrábe s posledního místa:)
PS: napsal Vítek Kraclík .. Vložil: Progress alias Dvoři

Publikováno 10.02.2011 v rubrice FK Dynamit Kotvina.